Product

Antigripal

No image

Antigripal

Pulbere pentru soluţie orală
Denumirea comercială
Antigripal
Substanța activă
Paracetamolum/Pseudoephedrinum/Chlorphenaminum
Compoziţia produsului
Un plic conține substanţele active paracetamol 500 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 60 mg, maleat de
clorfeniramină 4 mg.
Celelalte componente sunt: acid citric anhidru, acid tartric, bicarbonat de sodiu, carbonat de sodiu
anhidru, povidone, benzoate de sodiu, zahăr, aromă de portocale.
IMPORTANT

1_2În legătură cu semnalele primite despre tentativele de escrocherie cu utilizarea numelui Balkan Pharmaceuticals, vă atenționăm că:

 UNICUL site oficial al companiei este https://balkanpharmaceuticals.com/

  1. Balkan Pharmaceuticals NU comercializează produse prin intermediul magazinelor online și e-mail;
  2. Balkan Pharmaceuticals NU dispune de oficii și/sau reprezentanțe înafara Republicii Moldova;
  3. Balkan Pharmaceuticals NU expediază colete și NU solicită plăți prin Western Union, MoneyGram sau alte sisteme de transferuri internaționale (SWIFT, BTC, etc.) ;
  4. Toți angajații companiei Balkan Pharmaceuticals folosesc, în exclusivitate, adrese de email corporative cu domenul @balkanpharmaceuticals.com. Vă rugăm să verificați cu atenție cînd răspundeți la e-mail. Orice solicitare de a face legătura prin intermediul altor adrese, este o tentativă de înșelăciune!
  5. Vă invităm să vă informați despre ultimele metode de protecție ale medicamentelor Balkan Pharmaceuticals, precum și să verificați autenticitatea produselor noastre, accesând https://b-p.md/

 Sănătatea pacienților este o prioritate pentru Balkan Pharmaceuticals.