Product

Gripp OFF Plus

No image

Gripp OFF Plus

Comprimate
Denumirea comercială
Gripp OFF Plus
Substanța activă
Mix
Compoziţia produsului
Un comprimat conține substanţele active paracetamol 500 mg, cafeină 30 mg, clorhidrat de fenilefrină 10 mg, maleat de clorfeniramină 2 mg.
Celelalte componente sunt: Povidon K-25 (polivinilpirolidonă), Amidon de porumb, Acid stearic, Dioxid de siliciu coloidal anhidru, Stearat de magneziu, Celuloză microcristalină, Croscarmeloză sodică.
IMPORTANT

1_2În legătură cu semnalele primite despre tentativele de escrocherie cu utilizarea numelui Balkan Pharmaceuticals, vă atenționăm că:

 UNICUL site oficial al companiei este https://balkanpharmaceuticals.com/

  1. Balkan Pharmaceuticals NU comercializează produse prin intermediul magazinelor online și e-mail;
  2. Balkan Pharmaceuticals NU dispune de oficii și/sau reprezentanțe înafara Republicii Moldova;
  3. Balkan Pharmaceuticals NU expediază colete și NU solicită plăți prin Western Union, MoneyGram sau alte sisteme de transferuri internaționale (SWIFT, BTC, etc.) ;
  4. Toți angajații companiei Balkan Pharmaceuticals folosesc, în exclusivitate, adrese de email corporative cu domenul @balkanpharmaceuticals.com. Vă rugăm să verificați cu atenție cînd răspundeți la e-mail. Orice solicitare de a face legătura prin intermediul altor adrese, este o tentativă de înșelăciune!
  5. Vă invităm să vă informați despre ultimele metode de protecție ale medicamentelor Balkan Pharmaceuticals, precum și să verificați autenticitatea produselor noastre, accesând https://b-p.md/

 Sănătatea pacienților este o prioritate pentru Balkan Pharmaceuticals.