Продукт

Antigripal Kids

No image

Antigripal Kids

Порошок для орального раствора
Коммерческое название
Antigripal Kids
Активное вещество
Paracetamolum/Pseudoephedrinum/Chlorphenaminum
Описание - Состав
Un plic conține substanţele active paracetamol 250 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 30 mg, maleat de
clorfeniramină 2 mg.
Celelalte componente sunt: acid citric anhidru, acid tartric, bicarbonat de sodiu, carbonat de sodiu
anhidru, povidon, benzoate de sodiu, zahăr, aromă de portocale.