Product

Bronhoclean

No image

Bronhoclean

Pulbere pentru soluţie orală
Denumirea comercială
Bronhoclean
Substanța activă
Acetylcysteinum
Compoziţia produsului
Bronhoclean 100 mg pulbere pentru soluţie orală.
Fiecare plic cu 3 g pulbere conţine acetilcisteină 100 mg.
Excipient cu efect cunoscut: zahăr

Bronhoclean 200 mg pulbere pentru soluţie orală.
Fiecare plic cu 3 g pulbere conţine acetilcisteină 200 mg.
Excipient cu efect cunoscut: zahăr

Bronhoclean 600 mg pulbere pentru soluţie orală.
Fiecare plic cu 3 g pulbere conţine acetilcisteină 600 mg.
Excipient cu efect cunoscut: zahăr